SMS parkovné

SMS parkovné zajišťuje rychlou a pohodlnou platbu za využití parkovacího místa prostřednictvím mobilního telefonu. Služba může doplnit stávající způsoby úhrady parkovného nebo může na některých místech zcela nahradit např. parkovací automaty. Provozovatel tak ušetří náklady spojenené s výstavbou parkovacích automatů a příslušné infrastruktury.

 

S touto doplňkovou službou již nemusí zákazník hledat po kapsách drobné mince, ani nemusí ztrácet drahocenný čas rozměňováním bankovek. Parkovné může nyní snadno uhradit či prodloužit přímo z kavárny nebo během obchodního jednání, aniž by se musel vracet k parkovacímu automatu! SMS parkovné je možné zakoupit rychle a pohodlně - kdykoli a odkudkoli.

 

Zákazníci, kteří parkují pravidelně a chtějí platit parkovné pomocí SMS, mohou využít objednání SMS parkovacího lístku pouhým PROZVONĚNÍM konkrétního telefonního čísla, které si uloží pro další použití do kontaktů ve svém mobilním přístroji. Tento způsob objednání maximálně zjednodušuje provedení úhrady a navíc zákazník ušetří poplatek za odchozí SMS. Podmínkou používání tohoto způsobu je registrace do parkovacího systému. Registrace se provádí také pomocí prozvonění nebo pomocí SMS a jedná se o jednorázovou akci.

 

V Hodoníně mohou službu SMS parkovné používat i majitelé slovenských SIM karet.

 

Od 1. 9. 20.14  lze využít v Karlových Varech pro nákup SMS parkovného novou službu - ONLINE PLATBA. Prostřednictvím ní může zákazník s pomocí svého mobilního zařízení hradit SMS parkovné přímo ze své platební karty. Tento způsob je výhodný zejména pro všechny, kteří nemohou nebo nechtějí používat Premium SMS. V Karlových Varech je služba orientována i na zahraniční návštěvníky, takže návod na použití služby je k dispozici nejen v českém jazyce, ale také v angličtině, němčině a ruštině.

 

 

Prezentace MATERNA Smart Parkingu 2018

 

Naši službu SMS parkovné najdete v následujících městech:

 

 

Bruntál

Chomutov

Dvůr Králové nad Labem

Hodonín

Jičín

Karlovy Vary - ONLINE PLATBA

Krnov

Kutná Hora

Odry 

Opava

Prachatice

Šternberk 

Žatec

 

 

 

Produktový list

 

sms-parkovne