Služby pro virtuálního operátora

Mobilní virtuální operátor (Mobile Virtual Network Operator, MVNO) je operátor, který sice nemá vlastní mobilní síť a zpravidla ani telekomunikační infrastrukturu, ale má přímý vztah ke koncovému zákazníkovi. Obvykle provádí marketing a prodej mobilních služeb svým zákazníkům a poskytuje jim zákaznické služby, vyúčtování, provozní a technické informace.

 

Pokud se chcete stát mobilním virtuálním operátorem (MVNO), kontaktujte nás. MATERNA je schopna Vám nabídnout řešení na své technologické platformě MVNE (Mobile Virtual Network Enabler), která je schopna technicky zajistit zprostředkované poskytování mobilních služeb pro Vaše koncové zákazníky, jejichž mobilní telefonní čísla budou implementována v  síti některého z mobilních operátorů v České republice (HMNO - Host Mobile Network Operátor). S využitím služeb naší MVNE platformy pak můžete poskytovat mobilní služby svým koncovým zákazníkům jako mobilní virtuální operátor, přičemž MVNE platforma pro Vás zajistí podklady pro účtování s Vašimi koncovými zákazníky i HMNO, vytváření vlastního portfolia produktů a mobilních služeb, podklady pro Vaše zákaznické centrum a celou řadu dalších služeb v potřebném rozsahu tak, abyste mohli jako virtuální operátor úspěšně fungovat.

 

Naše platforma MVNE a naše služby tak umožňují snadný vznik virtuálních mobilních operátorů, kteří nemusí investovat do vybudování technologické a síťové infrastruktury ani budovat vlastní provozní a zúčtovací systémy.

 

V závislosti na potřebách, obchodním modelu a klíčových vlastnostech si můžete se společností MATERNA zvolit:

 

Outsourcing MVNE platformy

 

  • Nejrychlejší možné zavedení služeb,
  • odstranění technické složitosti,
  • kontrola nákladů  a  rychlejší návratnost (pouze OPEX),
  • volba rozhodování, které části v řetězci si  pronajmout.
 

Vlastní MVNE platforma

 

  • Osvědčená integrovaná platforma,
  • otevřená architektura - modularita umožňuje „ušít“ řešení na konkrétní potřeby,
  • technická dokonalost umožňuje rychlý a spolehlivý start služeb.

 

Produktové listy

 

MCNO CRM mvno-self-care-widget