SMS jízdenka

Služba SMS Jízdenka umožňuje rychle a pohodlně prostřednictvím mobilního telefonu objednat SMS jízdenku v prostředcích hromadné nebo smluvní dopravy. Služba může doplnit stávající způsoby úhrady jízdného a v budoucnosti může např. zcela nahradit papírové jízdenky.

 

S touto doplňkovou službou již nemusí zákazník hledat po kapsách drobné mince, ani nemusí ztrácet drahocenný čas rozměňováním bankovek.

 

Pro cestující, kteří používají MHD pravidelně, je připraveno ještě pohodlnější objednání jízdenky. Po jednorázové registraci do systému, mohou objednávat SMS jízdenku pouhým PROZVONĚNÍM speciálního telefonního čísla. Systém automaticky volání ukončí a pošle na mobilní telefon SMS jízdenku. Prozvonění z takto registrovaného mobilu není zpoplatněno.

 

Od 1. 9. 20.14  lze využít v Karlových Varech a Ostravě pro nákup SMS jízdenky novou službu - ONLINE PLATBA. Prostřednictvím ní může zákazník s pomocí svého mobilního zařízení hradit SMS jízdenku přímo ze své platební karty. Tento způsob je výhodný zejména pro všechny, kteří nemohou nebo nechtějí používat Premium SMS. Služba je orientována i na zahraniční návštěvníky, takže návod na použití služby je k dispozici v obou městech nejen v českém jazyce, ale také v angličtině, němčině a v Karlových Varech i v ruštině.

 

 

Naši službu SMS jízdenka poskytujeme a její provoz technicky zajišťujeme pro následující dopravní podniky:

 

 

Hradec Králové

Karlovy Vary

Ostrava

 

 

 

 

 

Produktový list

 

sms-jizdne