SMS rozesílky

Efektivní komunikace se zákazníkem, zpětná vazba, možnost oslovit stovky či tisíce zákazníků/parterů/dealerů najednou, rychle a bezpečně – to jsou klíčové výhody SMS rozesílek - služby Hromadné rozesílání SMS.

Služba Hromadné rozesílání SMS nabízí možnost odesílat textové SMS zprávy do všech mobilních a pevných sítí v České republice a do mobilních sítí v zahraničí. V rámci této služby garantujeme rychlé doručení zpráv, vysokou míru bezpečnosti a schopnost zasílat vysoké objemy zpráv v krátkém časovém období.

Služba je určena pro subjekty, které mají zájem formou SMS oslovit velký počet osob v co nejkratším čase. Využití najde v rozesílání informací o nových produktech či službách, aktuálních nabídkách, slevách, zprávách o zpoždění plateb, informací o stavu zásilek apod. SMS pro vybranou skupinu kontaktů mohou být rozesílány jednorázově či opakovaně. Rozeslat SMS Vám můžeme my nebo si s pomocí našich jednoduchých aplikací můžete rozesílání řídit sami.

 

 

Aplikace pro odesílání SMS

 

K hromadnému rozesílání SMS je třeba si zřídit Materna účet, aktivovat si zde službu Odesílání SMS a nabít Vámi zvolený kredit, ze kterého se budou rozesílky hradit. Zřízení účtu je zdarma. SMS zprávy můžete odesílat přímo z Materna účtu. Chcete-li nejenom komfortně odesílat, ale i přijímat a ukládat si větší množství SMS zpráv např. do mailu, použijte naši aplikaci B-SMS plus, která je ke stažení zde:

 

 

 

Pokud si nechcete instalovat naši aplikaci, hromadné SMS můžete odesílat také pomocí internetové aplikace Aweg3 Profil SMS, kterou naleznete na http://aweg3.maternacz.com/profil/.

 

Je-li měsíční objem odeslaných SMS nižší než 5 000, pak se účtují ceny za SMS dle Základního ceníku, který je uveden níže.V případě předpokládaného měsíčního objemu odeslaných SMS nad 5 000 nás kontaktujte na obchod@maternacz.com . Sestavíme Vám ceník na míru dle Vašich potřeb. 

 

 

Produktové listy a manuály

 

hromadne-smsawegaweg-prirucka bsms-prirucka

     

Základní ceník

 

  Cena za odeslané SMS Kč/SMS bez DPH
  v síti Materna (na čísla 910 30xxxx) 0,35
  na mobily v ČR (bez čísla odesílatele) 0,90
  na mobily v ČR (s číslem odesílatele) 1,70
  do pevných sítí v ČR (vždy s číslem odesílatele) 1,70
  do zahraničí (vždy s číslem odesílatele) 2,70
  doručenka 0,15
 
  Cena za přesměrování příchozích SMS Kč/SMS bez DPH
  SMS přesměrovaná na e-mail zdarma
  SMS přesměrovaná na pevné/mobilní číslo v ČR 1,70

 

K ceně SMS bude připočtena aktuální výše sazby DPH.

 

colorbo