Další SMS služby

Z dalších SMS služeb můžete využít:

 

 

Mobil INFO

 

Mobil INFO nabízí Partnerům (město, firma, obchodní řetězec) možnost v reálném čase přijímat  SMS/MMS zprávy a dává jim možnost okamžitě na tyto zprávy reagovat. Služba je určena pro subjekty, které mají zájem získat aktuální požadavky, přání, stížnosti od svých zákazníků. Díky technologickému vybavení společnosti MATERNA  je možné přijmout SMS zprávy z mobilních telefonů ve všech mobilních sítích v ČR i v zahraničí a také z pevných linek v ČR

 

Typickým příkladem je použití pro města a obce, kde se MOBIL INFO stává vlastně moderní „knihou přání a stížností“. Občané města mohou pomocí SMS/MMS okamžitě upozornit vedení města na vše, co se jim ve městě nelíbí, co by se mělo zlepšit. Pokud použijí MMS, mohou přiložit i fotografii např. špatně parkujícího auta, čí úklidu. Vedení města tak bude mít lepší obrázek o tom, co občanům vadí, co by chtěli změnit nebo naopak, co je jim líbí.

 

Produktový list

 

mobil-info

 

SMS Infolimit

 

Tato předplacená služba umožňuje řidičům po dobu jednoho kalendářního roku prostřednictvím SMS zpráv dostávat informaci o stavu jejich konta „trestných“ bodů, kterými byli pokutováni za dopravní přestupky. Při registraci mobilu a čísla řidičského průkazu ke službě si řidič nastaví počet trestných bodů (limit), při jehož dosažení nebo překročení bude o této skutečnosti informován prostřednictvím informační SMS zprávy. Ta je automaticky odeslána na jeho registrovaný mobil. Nastavení limitu může řidič prostřednictvím SMS kdykoliv změnit. Tuto službu poskytujeme pro Statutární město Chomutov.